Damar o firmiePrzedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar wykonuje usługi na rynku krajowym już od 1995 roku. Nasza działalność koncentruje się na specjalistycznych usługach świadczonych na rzecz przemysłu energetycznego, morskiego i budownictwa. Odbiorcami naszych usług są: 

- zakłady petrochemiczne,
- rafinerie,
- zakłady chemiczne,
- celulozownie,
- elektrownie i elektrociepłownie,
- zakłady przetwórcze,
- stocznie i wiele innych.
Główną specjalizacją firmy jest technika hydrodynamiczna. W dziedzinie tej świadczymy usługi w bardzo szerokim zakresie: od przygotowania powierzchni stalowych i betonowych w celu renowacji po cięcie oraz demolację konstrukcji żelbetowych strumieniem wody.

W cyklu ciągłym wykonujemy czyszczenia aparatów i urządzeń technologicznych na instalacjach przemysłowych.
Posiadane technologie, specjalistyczny sprzęt oraz wysoce wykwalifikowana kadra pozwalają nam podejmować zadania: najtrudniejsze, długoterminowe jak i te w których czas gra najważniejszą rolę. Nasza firma prężnie się rozwija i ciągle podejmuje nowe inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt znanych zachodnich producentów.
Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom część prac do tej pory wykonywanych przez ludzi możemy zastąpić automatami lub robotami, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy i możliwość wykorzystania pracowników do innych zadań tym samym zwiększając moce przerobowe. Przemyślane rozwiązania i odpowiednie planowanie prac pozwala nam za zachowanie dużej konkurencyjności cenowej.

 

Damar polityka

Firma nasza znana jest z profesjonalizmu, terminowości, najwyższej jakości świadczonych usług nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie co jest dla nas najważniejszym aspektem podczas wykonywania prac. Taka polityka firmy owocuje współpracą z największymi zakładami produkcyjnymi w Polsce jak PKN ORLEN czy Grupa LOTOS.
Nasza wiarygodność została poparta także licznymi referencjami, które możemy udostępnić na państwa życzenie.

 Z radością pragniemy przekazać informację, że firma Damar zdobyła I miejsce w plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii usługi dla przemysłu energetycznego i petrochemicznego. Więcej informacji tutaj.

 

 

 

 

 

W przypadku pytań lub uwag dotyczących Systemu Zarządzania zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.